תפריט

חופשת הקיץ מאחורינו ואפשר כבר להרגיש את החגים באוויר. התחושה החגיגית שאופיינית לתקופה הזו לא מתחילה ומסתיימת בארוחת החג. אנשים רבים מנצלים את החופשה המרוכזת לבילוי משפחתי בבתי מלון, מסעדות ובתי קפה ומצפים ליהנות גם שם מאווירת החג הנעימה הזו.

את כל זה אפשר לספק בקלות, כלומר עם קצת השקעה והרבה השראה, ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. אתם תמיד יכולים לשלב בתפריט שלכם גם איזו פרוסה עסיסית של עוגת דבש, אבל למה להסתפק בקינוח שגרתי שכזה, כשאפשר להציע לסועדים שלכם קינוחים משודרגים וטעימים במיוחד, עליהם הם לא יפסיקו לדבר? לכן החלטנו השנה לפנק אתכם בחוברת מתכוני קינוחים לחגי תשרי, שיהפכו את השנה של הלקוחות שלכם למתוקה עוד יותר.

בחוברת המתכונים לארוחות החג תמצאו 8 מתכונים לעוגות, מאפים וקינוחים מפנקים, או בקיצור: לכל מה שיעשה לסועדים שלכם מתוק על הלב.

אז מה תרצו להציע ללקוחות שלכם בראש השנה הקרוב? קינוח פשוט או מורכב, כזה שימשוך את תשומת הלב שלהם או שיהיה בגדר הקינוח הבטוח שכולם ירצו להזמין? אל תהססו, דפדפו בין המתכונים השונים ועיינו במצרכים הנדרשים. אנחנו בטוחים שתמצאו יותר ממתכון אחד שתרצו לשלב בשמחה בתפריט שאתם מציעים, כי אף אחד לא באמת יכול לסרב לקינוחים כגון "עוגת תפוחים על שלג", "קרמו שוקולד חלב עם תמרים וקינמון" או "מוס שוקולד לבן עם תפוחים ודבש".

שנה טובה ומתוקה!

צרכנים פרטיים? האתר מיועד ללקוחות משוק המזון המקצועי בלבד
מתכונים
מוצרים
עגלה
השראה
תפריט