תפריט

לצפייה עם כתוביות בעברית, יש ללחוץ על כפתור CC בתחתית נגן הווידאו, לאחר התחלת הצפייה

01:42

מבוא

למדו איך להכין פייסטה מלאה בטעמים במטבח עם שף פאבלו פניילוסה נאחרה מהמסעדה היוקרתית MNKY HSE במייפייר. הוא יחשוף בפניכם עצות מצוינות להכנת שני סוגי טאקו מעוררי תיאבון, שלבטח יוסיפו טעמים לטיניים לכל ארוחה חגיגית.

00:53

הכנת המטבח

השף פאבלו פניילוסה מאפשר לכם להציץ מאחורי הווילון ולראות את הכלים העיקריים שבהם הוא משתמש במטבח שלו. החל ממחבתות פשוטות וכלה בציוד מורכב יותר כגון מעשנות ומכשיר סו-וויד, למדו על הציוד להכנת מנות לטיניות מושלמות.

02:52

הכנת חזה הבקר עם תערובת למריחה

שדרגו את הטעמים שלכם בזמן ששף פאבלו פניילוסה מסביר על התבלינים המשמשים להכנת תערובת ארומטית למריחה על חזה הבקר. למדו על כל התהליך לפני שתכירו את המעשנה לקבלת טעם מענג של בשר מעושן.

02:22

הכנת העוף עם תערובת למריחה

שנו כיוון והכינו תערובת מתוקה למריחה על עוף בזמן ששף פאבלו פניילוסה מראה לכם איך לרומם את הבסיס לחזה הבקר ולהמתיק אותו עם כמה מרכיבים נוספים. נסו מרקם חדש על-ידי יצירת עור עוף פריך בטיגון עמוק, ולמדו על סו-וויד ואריזת ואקום לקבלת תוצאות באיכות של מסעדה.

02:20

הכנת בסיס לצ'ילס טוראדוס

לכל אוהבי התבלינים, שדרגו את הגואקמולי הקלאסי המקסיקני בעזרת השף פאבלו פניילוסה: צ'ילס טוראדוס. בסרטון תראו איך להכין את הבסיס למנה מתובלת זו שללא ספק תוסיף קצת חום לטיני למטבח!

02:50

הכנת גואקמולי צ'ילס טוראדוס

הוסיפו את המרכיבים הלוהטים האחרונים להכנת גואקמולי צ'ילס טוראדוס על-ידי שילוב אבוקדו נימוח עם בסיס של חלפיניו חריף.

01:43

הכנת גואקמולי צ'יפוטלה צ'ילס טוראדוס

למדו את המתכנון השני לגואקמולי – צ'יפוטלה צ'ילס טוראדוס. גואקמולי משולב זה מורכב מטעמי צ'ילי מעושן עם רוטב אדובו לקבלת מעט חמיצות.

Please enter a video description

01:33

טאקו עוף מקסיקני עם גואקמולי צ'יפוטלה טוראדוס

למדו איך לשלב צ'יפוטלה טוראדוס, עור מטוגן ועוף בסו-וויד ליצירת גרסה מעודנת של טאקו עוף.

03:26

הרכבה וצילחות של טאקו צ'יפוטלה עוף

למדו על המרכיבים הסופיים והטכניקות להרכבת המנה המושלמת.

02:57

טאקו חזה בקר מקסיקני עם גואקמולי טוראדוס

סיימו את הכנת הטאקו עם חזה בקר בסגנון מקסיקני על-ידי שילוב הטעמים של גואקמולי טוראדוס עם קוביות עגבנייה ופרוסות דקות של בצל. הבינו איך לקצוץ חזה בקר ולשלב אותו עם המיצים מהבשר לקבלת הטעם החזק והמושלם.

מתכונים
מוצרים
עגלה
השראה
תפריט